Mix and Match (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: None
sl: Brez

en: Help
sl: Pomoč

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Red
sl: Rdeča

en: White
sl: Bela

en: Header top
sl: Glava na vrhu
