Mix and Match (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: None
sv: Ingen

en: Help
sv: Hjälp

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Colors
sv: Färger

en: Red
sv: Röd

en: White
sv: Vit

en: Gray
sv: Grå

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: Rounded corners
sv: Rundade hörn

en: Black
sv: Svart

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Header top
sv: Sidhuvud - överst

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Light Blue
sv: Ljusblå
