Mix and Match (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: None
vi: Không có

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Background Color
vi: Màu nền

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Red
vi: Đỏ

en: Gray
vi: Xám

en: Green
vi: Xanh lá

en: Blue
vi: Xanh

en: Orange
vi: Da cam

en: Black
vi: Đen

en: Main menu
vi: Trình đơn chính

en: Header top
vi: Đầu đề trên

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Search...
vi: Tìm kiếm...

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai
