Mix and Match (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: None
ca: Cap

en: Help
ca: Ajuda

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Red
ca: Vermell

en: White
ca: Blanc

en: Gray
ca: Gris

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Rounded corners
ca: Cantonades arrodonits

en: Black
ca: Negre

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Header top
ca: Capçalera superior

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Search...
ca: Cerca...

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral
