Mix and Match (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: None
fi: Ei mitään

en: Help
fi: Ohje

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Red
fi: Punainen

en: Gray
fi: Harmaa

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Orange
fi: Oranssi

en: Rounded corners
fi: Pyöristetyt kulmat

en: Black
fi: Musta

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Header top
fi: Ylätunnisteen yläosa

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Light Blue
fi: Vaaleansininen
