Mix and Match (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: None
is: Engin

en: Help
is: Hjálp

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Gray
is: Grár

en: Blue
is: Blár

en: Black
is: Svartur
