Mix and Match (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: None
ka: არცერთი

en: Help
ka: დახმარება

en: Blue
ka: ლური
