Mix and Match (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: None
mr: काहीच नाही

en: Help
mr: मदत

en: Colors
mr: रंग
