Mix and Match (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (21 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Content
no: Innhold

en: None
no: Ingen

en: Help
no: Hjelp

en: Background Color
no: Bakgrunnsfarge

en: Header
no: Topptekst

en: Footer
no: Bunntekst

en: Colors
no: Farger

en: Red
no: Rød

en: White
no: Hvit

en: Gray
no: Grått

en: Green
no: Grønn

en: Blue
no: Blått

en: Orange
no: Oransje

en: Black
no: Sort

en: Main menu
no: Hovedmeny

en: Header top
no: Topptekst, øverst

en: Page top
no: Sidetopp

en: Page bottom
no: Sidebunn

en: Sidebar first
no: Første sidestolpe

en: Sidebar second
no: Andre sidestolpe
