Mix and Match (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Help
ne: सहयोग

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Rounded corners
ne: गोलाकार कुनाहरू

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
