Mix and Match (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: None
oc: Pas cap

en: Help
oc: Ajuda

en: Background Color
oc: Color del rèireplan

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Red
oc: Roge

en: White
oc: Blanc

en: Gray
oc: Gris

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau

en: Orange
oc: Irange

en: Rounded corners
oc: Caires arredondits

en: Black
oc: Negre

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Header top
oc: Naut de l'entèsta

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala
