Mix and Match (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Help
te: సహాయం

en: Blue
te: నీలం

en: Black
te: నలుపు

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
