Mix and Match (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Gray
af: Grys

en: Blue
af: Blou

en: Black
af: Swart
