Mix and Match (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Help
az: Dəstək

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: White
az: Ağ

en: Gray
az: Boz

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
