Mix and Match (7.x-2.0) - en to de translation catalogue (37 entries)

en: Help
de: Hilfe

en: Background Color
de: Hintergrundfarbe

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Link Color
de: Link-Farbe

en: Leaderboard
de: Rangliste

en: Red
de: Rot

en: White
de: Weiß

en: Link color
de: Link-Farbe

en: Gray
de: Grau

en: Purple
de: Lila

en: Teal
de: Blaugrün

en: Green
de: Grün

en: Blue
de: Blau

en: Black
de: Schwarz

en: Main Content
de: Inhalt

en: Dark Blue
de: Dunkelblau

en: Secondary
de: Zweites

en: Naked
de: Nackt

en: Page top
de: Seitenanfang

en: Page bottom
de: Fußzeile

en: Sidebar first
de: Erste Seitenleiste

en: Search...
de: Suchen...

en: Brown
de: Braun

en: Menu Bar
de: Menüleiste

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Sidebar second
de: Zweite Seitenleiste

en: Light Blue
de: Helles Blau

en: Tertiary
de: Drittes

en: Light Gray
de: Hellgrau

en: Dark Gray
de: Dunkelgrau

en: Light Green
de: Helles Grün

en: Light Orange
de: Hellorange

en: Box Shadows
de: Schlagschatten

en: Dark Green
de: Dunkelgrün

en: Light Purple
de: Helllila

en: Text Colors
de: Textfarben
