Mix and Match (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Help
eu: Laguntza

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Link color
eu: Estekaren kolorea

en: Gray
eu: Grisa

en: Blue
eu: Urdina

en: Black
eu: Beltza

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
