Mix and Match (7.x-2.0) - en to fr translation catalogue (28 entries)

en: Help
fr: Aide

en: Background Color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Red
fr: Rouge

en: White
fr: Blanc

en: Link color
fr: Couleur des liens

en: Gray
fr: Gris

en: Purple
fr: Violet

en: Teal
fr: Vert canard

en: Green
fr: Vert

en: Blue
fr: Bleu

en: Black
fr: Noir

en: Main Content
fr: Contenu principal

en: Body background color
fr: Couleur de fond du <body>

en: Secondary
fr: Secondaire

en: Naked
fr: Nu

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Sidebar first
fr: Première barre latérale

en: Search...
fr: Chercher...

en: Brown
fr: Marron

en: Menu Bar
fr: Barre de menu

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Sidebar second
fr: Seconde barre latérale

en: Light Blue
fr: Bleu lumineux

en: Tertiary
fr: Tertiaire

en: Box Shadows
fr: Ombrages sur les boites
