Mix and Match (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Help
gl: Axuda

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Red
gl: Vermello

en: White
gl: Branco

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Gray
gl: Gris

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Black
gl: Negro

en: Secondary
gl: Secundario

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
