Mix and Match (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Help
he: עזרה

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: White
he: לבן

en: Link color
he: צבע קישור

en: Gray
he: אפור

en: Blue
he: כחול

en: Black
he: שחור

en: Secondary
he: משני

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Search...
he: חיפוש...

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה
