Mix and Match (7.x-2.0) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Leaderboard
id: Papan peringkat

en: Red
id: Merah

en: White
id: Putih

en: Link color
id: Warna tautan

en: Gray
id: Abu-abu

en: Green
id: Hijau

en: Blue
id: Biru

en: Orange
id: Oranye

en: Black
id: Hitam

en: Main Content
id: Konten Utama

en: Secondary
id: Sekunder

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah

en: Sidebar first
id: Sidebar pertama

en: Menu Bar
id: Bilah menu

en: Sidebar second
id: Sidebar kedua

en: Aside
id: di samping

en: Tertiary
id: Tersier

en: AT Subtheme Custom Page Layout
id: Susunan laman kustom AT Subtema
