Mix and Match (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Help
it: Aiuto

en: Background Color
it: Colore sfondo

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: White
it: Bianco

en: Link color
it: Colore collegamenti

en: Gray
it: Grigio

en: Purple
it: Viola

en: Green
it: Verde

en: Blue
it: Blu

en: Orange
it: Arancione

en: Black
it: Nero

en: Secondary
it: Secondario

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: Sidebar second
it: Seconda barra laterale

en: Light Blue
it: Blu chiaro
