Mix and Match (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Help
ja: ヘルプ

en: Background Color
ja: 背景色

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Red
ja: レッド

en: White
ja: 白

en: Link color
ja: リンクの色

en: Gray
ja: グレー

en: Green
ja: グリーン

en: Blue
ja: ブルー

en: Black
ja: ブラック

en: Body background color
ja: 本文の背景色

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー
