Mix and Match (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Red
nl: Rood

en: White
nl: Wit

en: Link color
nl: Linkkleur

en: Gray
nl: Grijs

en: Purple
nl: Paars

en: Teal
nl: Groenblauw

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Orange
nl: Oranje

en: Black
nl: Zwart

en: Main Content
nl: Hoofdinhoud

en: Secondary
nl: Secundair

en: Naked
nl: Naakt

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Search...
nl: Zoek...

en: Brown
nl: Bruin

en: Menu Bar
nl: Menubalk

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Light Blue
nl: Lichtblauw

en: Tertiary
nl: Tertiaire
