Mix and Match (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Help
sq: Ndihmë

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Link color
sq: Ngjyra e lidhjes

en: Gray
sq: Gri

en: Blue
sq: Blu

en: Black
sq: E zezë
