Mix and Match (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Red
th: แดง

en: Link color
th: สีของลิงก์

en: Gray
th: สีเทา

en: Green
th: เขียว

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Black
th: สีดำ

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
