Mix and Match (7.x-2.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Help
ast: Aida

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Link color
ast: Color del enllaz

en: Gray
ast: Gris
