Mix and Match (7.x-2.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Help
bg: Справка

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките

en: Gray
bg: Сив

en: Blue
bg: Син

en: Black
bg: Черен
