Mix and Match (7.x-2.1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Help
el: Βοήθεια

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: White
el: Λευκό

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: Gray
el: Γκρι

en: Blue
el: Μπλε

en: Black
el: Μαύρο

en: Naked
el: Γυμνό

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη
