Mix and Match (7.x-2.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Help
jv: Pitulungan

en: Link color
jv: Warna tautan

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
