Mix and Match (7.x-2.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Help
kk: Көмек

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: Gray
kk: Сұр

en: Blue
kk: Көк

en: Black
kk: Қара

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
