Mix and Match (7.x-2.1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Help
km: ជំនួយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ

en: Gray
km: ប្រផេះ​

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: Black
km: ខ្មៅ

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
