Mix and Match (7.x-2.1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Help
lv: Palīdzība

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Red
lv: Sarkans

en: White
lv: Balts

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Gray
lv: Pelēks

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Black
lv: Melns

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla
