Mix and Match (7.x-2.1) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Help
ru: Справка

en: Background Color
ru: Цвет фона

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Leaderboard
ru: Список лидеров

en: Red
ru: Красный

en: White
ru: Белый

en: Link color
ru: Цвет ссылок

en: Gray
ru: Серый

en: Purple
ru: Фиолетовый

en: Teal
ru: Зеленовато-голубой

en: Green
ru: Зелёный

en: Blue
ru: Синий

en: Orange
ru: Оранжевый

en: Black
ru: Чёрный

en: Main Content
ru: Основное содержимое

en: Secondary
ru: Вторичный

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Search...
ru: Поиск...

en: Menu Bar
ru: Панель меню

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель

en: Aside
ru: В стороне

en: Tertiary
ru: Третичный

en: Light Gray
ru: Светло-серый

en: Dark Gray
ru: Тёмно-серый

en: Box Shadows
ru: Тени блока

en: Maroon
ru: Тёмно-бордовый

en: AdaptiveTheme subtheme with multiple configurable colors and styles
ru: Подтема AdaptiveTheme со множеством настраиваемых стилей и цветов.
