Mix and Match (7.x-2.1) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Help
tr: Yardım

en: Background Color
tr: Arkaplan Rengi

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Link Color
tr: Bağlantı Rengi

en: Leaderboard
tr: Ana pano

en: Red
tr: Kırmızı

en: White
tr: Beyaz

en: Link color
tr: Bağlantı rengi

en: Gray
tr: Gri

en: Purple
tr: Mor

en: Green
tr: Yeşil

en: Blue
tr: Mavi

en: Orange
tr: Turuncu

en: Black
tr: Siyah

en: Main Content
tr: Ana İçerik

en: Secondary
tr: İkincil

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Search...
tr: Ara...

en: Brown
tr: Kahverengi

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun

en: Aside
tr: Hariç

en: Tertiary
tr: Üçüncül
