Mix and Match (7.x-2.1) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Red
ug: قىزىل

en: White
ug: ئاق

en: Gray
ug: كۈلرەڭ

en: Purple
ug: بىنەپشە

en: Teal
ug: كىچىك ئۆردەك

en: Green
ug: يېشىل

en: Blue
ug: كۆك

en: Orange
ug: سارغۇچ

en: Black
ug: قارا

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Brown
ug: قوڭۇر

en: Header Text Color
ug: بەت بېشى تېكىست رەڭگى

en: Maroon
ug: تۇم قوڭۇر
