Mix and Match (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Help
ar: المساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: White
ar: أبيض

en: Link color
ar: لون الروابط

en: Gray
ar: رمادي

en: Blue
ar: أزرق

en: Black
ar: أسود

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
