Mix and Match (7.x-2.1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Help
et: Abi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Red
et: Punane

en: White
et: Valge

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Gray
et: Hall

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Black
et: Must

en: Main Content
et: Sisu

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba
