Mix and Match (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Help
ro: Ajutor

en: Background Color
ro: Culoare Fundal

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Red
ro: Roșu

en: Link color
ro: Culoare link

en: Gray
ro: Gri

en: Blue
ro: Albastru

en: Black
ro: Negru

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Highlighted
ro: Evidențiat
