Mixpanel (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Name
cs: Jméno

en: User
cs: Uživatel

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Properties
cs: Vlastnosti
