Mixpanel (7.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Name
cy: Enw

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu

en: Properties
cy: Priodweddau
