Mixpanel (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Name
fr: Nom

en: User
fr: Utilisateur

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: Properties
fr: Propriétés
