Mixpanel (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Name
gl: Nome

en: User
gl: Usuario/a

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Properties
gl: Propiedades
