Mixpanel (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Name
pl: Nazwa

en: User
pl: Użytkownik

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Properties
pl: Właściwości

en: Event name
pl: Nazwa wydarzenia
