Mixpanel (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Name
ru: Название

en: User
ru: Пользователь

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Properties
ru: Свойства
