Mixpanel (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Name
sv: Namn

en: User
sv: Användare

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Properties
sv: Egenskaper

en: Event name
sv: Namn på händelse
