Mixpanel (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Name
fi: Nimi

en: User
fi: Käyttäjä

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Properties
fi: Ominaisuudet
