Mixpanel (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: Properties
kn: ಗುಣಗಳು
