Mixpanel (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Name
tr: İsim

en: User
tr: Kullanıcı

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Properties
tr: Özellikler
