Mixpanel (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Name
da: Navn

en: User
da: Bruger

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: Properties
da: Egenskaber
