Mixpanel (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Name
lv: Nosaukums

en: User
lv: Lietotājs

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Properties
lv: Īpašības
